12 жовт. 2023

ПРОБЛЕМА ТЮТЮНОПАЛІННЯ

Тютюнова епідемія є однією з найзначніших загроз для здоров'я населення, що коли-небудь виникали у світі
12 жовт. 2023

ІV Міжнародний урок доброти

З 4 по 11 жовтня в Новодмитрівському ліцеї відбулись Уроки доброти. Ми традиційно долучились до улюбленого та очікуваного всіма педагогами та учнями Міжнародного уроку доброти.
10 жовт. 2023

інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

Сьогодні відбулась перша зустріч учнів із Ярешко Володимиром Петровичем, лікарем з гігієни харчування Костянтинівської філії ДУ «Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб» МОЗ України.
10 жовт. 2023

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває забезпечення якісного освітнього процесу та створення психологічно комфортного освітнього простору.
7 жовт. 2023

Герої рідного краю

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України у 2023 році в Новодмитрівському ліцеї з 1 по 6 жовтня 2023 року відбулись тематичні уроки-зустрічі згідно рекомендацій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
2 жовт. 2023

2 жовтня 2023 року стартує інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів окремих шкіл Донецької області

У закладах освіти Донецької області 2 жовтня 2023 року стартує інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів окремих шкіл і триватиме до кінця року.
1 жовт. 2023

З Днем працівників ОСВІТИ!

У цей осінній день святковий Вас щиро хочем привітати! А щоби настрій був чудовий – Тепла і сонця побажати!
1 жовт. 2023

1 жовтня - День захисників та захисниць України

Напередодні свята в нашому закладі відбулися тематичні заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, під час яких познайомили здобувачів освіти з історією свята, вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання, що віддали своє життя за нашу країну.
9 трав. 2023

78 річниця перемоги над нацизмом у Європі

Друга світова війна 1939–1945 років стала найбільшою трагедією загальносвітового масштабу у ХХ ст. Забравши десятки мільйонів життів, зламавши долі сотням мільйонів людей, зруйнувавши вщент цілі міста й навіть країни, вона проклала свій кривавий шлях також і Україною.
8 трав. 2023

День пам'яті і примирення присвячений перемозі над нацизмом, а також вшануванню всіх його жертв.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни. Але протягом тижня ми згадуємо про закінчення Другої світової війни