12 лист. 2023

Інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління

Марічка Падалко: "Безпечного куріння не існує"
10 лист. 2023

Інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

10 листопада відбулась друга зустріч учнів із Ярешко Володимиром Петровичем, лікарем з гігієни харчування Костянтинівської філії ДУ «Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб» МОЗ України.
9 лист. 2023

Вживання тютюну – фактор ризику неінфекційних захворювань

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
30 жовт. 2023

Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки.

31 жовтня 2023 року об 11.00
27 жовт. 2023

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

У День української писемності та мови – 27 жовтня – відбувся всеукраїнський радіодиктант національної єдності. До нього приєдналися українці з усіх куточків світу.
26 жовт. 2023

ТЮТЮНОПАЛІННЯ І ДІТИ.

24 жовт. 2023

Інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

Колективні роботи учнів 9-11 класів Агітаційні плакати
19 жовт. 2023

Чим шкідливий тютюновий дим?

14 жовт. 2023

Пам’ятайте, безпечного паління не існує !

В організмі людини немає жодного органу або системи, на які б шкідливо не впливав тютюновий дим і його складові частини !
13 жовт. 2023

Чому важливо говорити про тютюн.

Звичка куріння виникла ще з 2000 року до нашої ери, коли американські індіанці вдихали дим, що виникав під час розпалювання листків рослини Nicotiana tabacum.