9 бер. 2023

Великий син українського народу

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…
24 лют. 2023

Війна, що змінила кожного

Перебуваючи на навчанні у Сполучених Штатах Америки, наша учениця 11 класу Дар’я Лугова записала відео до річниці повномасштабного вторгнення
24 лют. 2023

Прокидайся! Почалася війна!

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 23 роки поспіль. Це свято бере початок від трагічних подій 1952 року в Бангладеш. Міжнародний день рідної мови започаткували у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Однак початок цьому святу дали трагічні події. 21 лютого 1952 року в Бангладеш (Східний Пакистан) влада жорстоко придушила мітингувальників, які протестували проти заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови.
20 лют. 2023

День Героїв Небесної Сотні

Ураган історії лютує І вітрила неба напина… Брате мій нескорений, ти чуєш? Нас тривожно кличе далина! Олесь Бердник, “Небесна Січ” (1974)
16 лют. 2023

День єднання

Сьогодні Україна відзначає День єднання.
15 лют. 2023

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого 2023 року виповнюється 34 роки із дня завершення неоголошеної війни. Вона тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету – Safer Internet Day

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це вже 20 День безпечного Інтернету.
30 січ. 2023

День пам'яті Героїв Крут

29 січня Україна відзначила День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.
27 січ. 2023

День народження Олекси Тихого

“Поглянь, Олекса, зі святого неба. Ти у цей день тут, поруч, поміж нас. Як і тоді нам більшого не треба, аби настав наш, український час...”