23 січ. 2024

Чемпіонат Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів

З метою реалізації проєкту "Пліч-о-пліч", відповідно до Регламенту проведення чемпіонату Донецької області з фізичної підготовки серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти, з метою широкого залучення учнів та учениць середнього шкільного віку до занять спортом та різними видами рухової активності
22 січ. 2024

«Одна єдина незламна Україна».

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, сьогодні в Новодмитрівському ліцеї відбулись єдині години спілкування «Одна єдина незламна Україна».
22 січ. 2024

«Єднання заради Незалежності» (інформаційний дайджест)

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42.

Історичний квест до Дня Соборності України

З метою поглиблення знань учнів про історичне минуле нашої держави та формування національної свідомості школярів,
22 січ. 2024

З Днем Соборності, Україно!

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.
27 груд. 2023

Інтелектуальний потенціал Новодмитрівського ліцею

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей.
19 груд. 2023

Що шкідливіше - пасивне чи активне куріння?

Триває інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

Рекомендації учням

ДЕПАРТАМЕНТ КІБЕРПОЛІЦІЇ НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ звертає увагу УЧНІВ на наступну інформацію

Рекомендації батькам