14 квіт. 2023

«Великодній дивограй».

Великдень – найбільше християнське свято. Воно світле і добре, несе із собою віру, надію і любов. У цей день освячують паски, писанки і крашанки.
14 квіт. 2023

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!

Талановита наша Надійка! Все у неї виходить на 100%.
30 бер. 2023

«ШЕВЧЕНКО В КОЛІ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ». ПІСУМКИ.

Цьогоріч фестиваль проходив в надзвичайних умовах воєнного стану.
30 бер. 2023

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ "НАРОДЖЕНІ БУТИ ВІЛЬНИМИ"

Учениця 3 класу Заікіна Кіана взяла участь у благодійному концерті на підтримку ЗСУ. Пишаємось нашими дітками, які перебуваючи в евакуації, роблять свій внесок у ПЕРЕМОГУ.
14 бер. 2023

День українського добровольця

14 березня учні Новодмитрівського ліцею відзначили День українського добровольця. Офіційно свято на честь українських добровольців було установлено 17 січня 2017 року "Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України".
10 бер. 2023

ДЕНЬ державного гимну України

10 березня – День державного гімну України, одного з головних символів держави поряд із прапором і гербом.
9 бер. 2023

Великий син українського народу

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…
24 лют. 2023

Війна, що змінила кожного

Перебуваючи на навчанні у Сполучених Штатах Америки, наша учениця 11 класу Дар’я Лугова записала відео до річниці повномасштабного вторгнення
24 лют. 2023

Прокидайся! Почалася війна!

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 23 роки поспіль. Це свято бере початок від трагічних подій 1952 року в Бангладеш. Міжнародний день рідної мови започаткували у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Однак початок цьому святу дали трагічні події. 21 лютого 1952 року в Бангладеш (Східний Пакистан) влада жорстоко придушила мітингувальників, які протестували проти заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської мови.