2 жовтня 2023 року стартує інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів окремих шкіл Донецької області

2 жовт. 2023
У закладах освіти Донецької області 2 жовтня 2023 року стартує інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів окремих шкіл і триватиме до кінця року.

Метою компанії є захист здоров’я учнів, інформування про шкідливий вплив на організм тютюнового диму сигарет та електронних пристроїв для куріння.⠀ Інформаційна кампанія дасть можливість підвищити обізнаність учнів щодо небезпеки тютюнопаління та у майбутньому зберегти здоров’я. Звичайні сигарети чи електронні, системи для нагрівання тютюну та кальян однаково погано впливають на наш організм. Пасивне куріння також небезпечне для організму людини. Аби усвідомити, що ця шкода дійсно є, про неї потрібно знати. Ці знання необхідно доносити до дітей з самого дитинства.

Заклади освіти мають бути прикладом здорового способу життя для дітей. Для учнів проводитимуть лекції про шкоду тютюнопаління та як кинути курити з використанням ілюстративних матеріалів, протягом трьох місяців будуть надаватися різні інформаційні матеріали, транслюватися відеоролики, учні будуть самостійно створювати плакати та будуть їх виставки.

Ініціаторами інформаційної кампанії стали Державна установа «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», департамент освіти і науки Донецької ОВА.

⠀В інформаційній компанії візьмуть участь учні 9-11 класів тринадцяти шкіл області:

1.Опорний заклад освіти «Новодмитрівський ліцей» Костянтинівської міської ради

2. Билбасівський опорний ЗЗСО Слов’янської міської ради

3. Слов’янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Слов’янської міської ради

4. Слов’янський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №12 Слов’янської міської ради

5. Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради

6. Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лиманської міської ради

7. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Покровської міської ради

8. Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана Краматорської міської ради

9. Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради

10. Красногорівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Мар’їнської міської ради

11. Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради

12. Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради

13. Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради

⠀Якщо така ініціатива сподобається і дітям і батькам, то й інші школи зможуть брати участь в таких активностях.

Здорове покоління це вклад в перемогу та майбутнє України!