13 груд. 2023

Право на бездимне середовище для населення гарантовано законами України.

Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1,2 мільйонів людей у світі та близько 13000 українців, які не є курцями але помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом. Також ВООЗ наголошує: не існує безпечного рівня впливу вторинного аерозолю як від електронних сигарет, так і тютюнових виробів для нагрівання.
13 груд. 2023

Інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

Сьогодні відбуласть чергова зустріч здобувачів освіти із Ярешко Володимиром Петровичем, лікарем з гігієни харчування Костянтинівської філії ДУ «Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб» МОЗ України.
8 груд. 2023

Тиждень Доброчесності

Протягом 5 робочих днів (05.12-08.12.203) навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. Відбулись «Магічний урок доброчесності», бесіда «Що таке корупція», диспут «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів».
7 груд. 2023

Грант: Моя країна - моя відповідальність

На черзі новий грант, і ще один студент отримає фінансову стипендію, яку зможе використати для навчання та розвитку.
7 груд. 2023

"Українська хустка – це жіноча краса».

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
6 груд. 2023

«Історія створення Збройних Сил України».

Сьогодні на уроках історії у 6-8 класах відбувся історико-патріотичний дискурс «Історія створення Збройних Сил України».
6 груд. 2023

6 грудня відзначається День Збройних Сил України

це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.
5 груд. 2023

ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Україна — країна волонтерів, адже понад 80% українців у тій чи іншій формі взяли і продовжують брати участь у волонтерському русі.
2 груд. 2023

Що таке системи для нагрівання тютюну? Небезпека їх вживання. Кальян.

Часто ці пристрої плутають з електронними сигаретами, хоча це зовсім не одне й те ж. На відміну від електронних сигарет, в яких нагрівається рідина, яка може бути з нікотином або без, тютюнові вироби для нагрівання завжди містять тютюн.
1 груд. 2023

1 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» сьогодні в нашому закладі відбудись тематичні заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.