25 лист. 2023

"Запали свічку"

25.11.2023 новодмитрівці взяли участь у загальнонаціональній акціії "Запали свічку"
25 лист. 2023

День пам'яті жертв ГОЛОДОМОРІВ

Поки не піде у засвіти останній очевидець рукотворного голоду. Поки ми не згадаємо всіх, хто хотів просто жити на своїй землі. Поки, врешті решт, ми не дізнаємось всю страшну правду...
22 лист. 2023

Профорієнтаційні уроки

22 листопада 2023 року в нашому навчальному закладі для учнів 8 – 11 класів проведені профорієнтаційні уроки за участю представників ВСП «Дружківський житлово-комунальний фаховий коледж ДонНАБА».
21 лист. 2023

Небезпека вживання електронних пристроїв для куріння.

На тлі скорочення поширеності куріння звичайних сигарет електронні пристрої для куріння набувають зростаючої популярності, зокрема, серед підлітків та молодих людей, і повертають куріння у статус норми. Це становить неабиякі загрози для громадського здоров’я.
21 лист. 2023

«Українець - вільна людина з гідністю в серці

Уроки історії, присвячені подіям на Майдані Незалежності в Києві у 2004 та 2013 роках, пройшли у 6-8 класах
21 лист. 2023

«ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ».

під таким гаслом новодмитрівці відзначили 10 річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни та й усього світу.
21 лист. 2023

Революція гідності. День гідності та свободи

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу
16 лист. 2023

16 листопада світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

Любі друзі!!! 16 листопада світ відзначає МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.
12 лист. 2023

ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

з метою привернення уваги до проблем травматизму та смертності на український дорогах та пошуку шляхів подолання, навчання учнів закладів загальної середньої освіти правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії поліцейського, популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя