27 січ. 2023

27 січня - День пам'яті жертв Голокосту

Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам'ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв. Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам'ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.
22 січ. 2023

Новодмитрівська родина вітає неньку зі святом!

22 січня українці святкують важливе для держави свято — День Соборності України
19 січ. 2023

Фотовиставка «Україна – це ми!»

обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України. Фотовиставка проводиться з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.
30 груд. 2022

З прийдешнім Новим роком!

Любі наші новодмитрівці! Шановні учні ,батьки, педагоги, працівники закладу та учасники групи!
12 груд. 2022

Наші в Америці

Шановні новодмитрівці! Віримо, що Ви та Ваші близькі в безпеці. Нехай так буде завжди!
6 груд. 2022

День Збройних сил України

Це одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.
5 груд. 2022

«Новорічна листівка на передову»

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України ініціював проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»
2 груд. 2022

2 грудня -Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

2 грудня щороку відзначається як Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме у цей день 1949 року було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми на 4-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.
1 груд. 2022

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом
25 лист. 2022

В Україні стартувала кампанія «16 днів проти насильства»

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».