10 вер. 2015

Конкурс фруктово-овочевих композицій «Щедра осінь»

Яскрава осінь закликає нас фантазувати та мріяти. Своїми барвами та дарами в цю пору хочеться творити, уявляти…
9 вер. 2015

Я люблю УКРАЇНУ

9 вересня в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі пройшов традиційний конкурс малюнків на асфальті під гаслом «Я люблю Україну».
8 вер. 2015

Конкурс Олімпійських листівок

В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня в Новодмитрівському НВК пройшов конкурс олімпійських листівок. Він пройшов захоплююче, з великим ентузіазмом дітей.
4 вер. 2015

РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ

Традиційно, в ці вересневі дні ми відзначаємо річницю визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.
1 вер. 2015

І знову перший дзвоник пролунав

Ось і закінчилося літо. Небо вже не таке голубе й високе, а дерева одягаються в жове листя. Це тихо підкралася осінь… Звичайно, ця пора розпочинається Днем знань.
21 серп. 2015

Організаційні збори учнів

Всі учні Новодмитрівського НВК запрошуються до школи.
30 трав. 2015

Випускний вечір 11 класу

30 травня 2015 на базі Новодмитрівського навчально-виховного комплексу пройшов святковий вечір, присвячений врученню атестатів про закінчення школи учням 11 класу
29 трав. 2015

Останній дзвоник

29 травня 2015 року в Новодмитрівському НВК пройшла святкова лінійка присвячена "Святу Останнього дзвоника"
21 трав. 2015

Фестиваль танцю «DanceFest»

21 травня в Новодмитрівському НВК пройшов традиційний фестиваль «DanceFest». В цьому році учні танцювали під поп-музику 90-х.