Герої рідного краю

7 жовт. 2023
З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України у 2023 році в Новодмитрівському ліцеї з 1 по 6 жовтня 2023 року відбулись тематичні уроки-зустрічі згідно рекомендацій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час уроків здобувачі освіти мали нагоду познайомитись із героїчним сьогоденням близьких та родичів наших учнів, колишніми випускниками Новодмитрівського ліцею. Не могли не розказати учням про нашого першого директора Віктора Федоровича Перевозника - людину, на яку варто рівнятись, бо це справжній герой і патріот. Не дивлячись на те, що він людина вже не молода та не тримє в руках зброю, своїми вчинками та працею зробив для виховання героїв-захисніків дуже багато. Не можливо оцінити той вагомий внесок, який зробив наш шановний Віктор Федодорович у справу національно-патріотичного виховання молоді. Також учні традиційно виконали гімн нашої держави та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.