Останній дзвоник

29 трав. 2015
29 травня 2015 року в Новодмитрівському НВК пройшла святкова лінійка присвячена "Святу Останнього дзвоника"

На Святі привітали випускників 11, 9 та 4 класів. Для випускників виступав ансамбль бального танцю "Грація" та вокльний ансамбль"Каприз".

Захід відвідали Маринич В. О. - голова Костянтинівської районної державної адміністрації, Винниченко Н. М. - начальник відділу освіти Костянтинівської районної державної адміністрації, Гнап В. П. помічник Народного депутата Омельяновича Д. В., , Яковлев М. Д. - голова Новодмитрівської сіьської ради, Попова С. В. - в.о.голови Предтечинської сільської ради, Перевозник В. Ф. - перший директор Новодмитрівського навчально-виховного комплексу.

На святі були нагороджені діти, що навчалися на відмінно та ті шо закінчили школу з медаллю  і свідоцтвом з відзнакою