27 бер. 2017

Моя країна - співуча Україна

З 20 по 24 березня в школі проходила виставка малюнків «Моя країна – співуча Україна» за мотивами українських народних та сучасних пісень.
27 бер. 2017

Ми віночок плетемо - до козачат мандруємо

20 березня для учнів перших класів пройшов інтерактивний квест «Ми віночок плетемо – до козачат мандруємо»,

100річчя утворення Української Центральної Ради

17 березня новодмитрівці відзначили 100-річчя утворення Української Центральної Ради.

Вітаємо наших спортсменів!

16 березня у м.Святогірськ відбувся чемпіонат Донецької області з міні-футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів.

"Люди свободи"

15 березня старшокласники Новодмитрвіського НВК долучилися до пересувної виставки «Люди свободи».
14 бер. 2017

День українського добровольця

14 березня в Новодмитрівському НВК відзначили День українського добровольця.
10 бер. 2017

До дня народження Тараса Шевченка

В рамках національно-патріотичного виховання на цьому тижні в Новодмитрівському НВК було організовано виставку до дня народження Великого Кобзаря під гаслом «Вічний, як народ», яку відвідали учні 5-11 класів.
10 бер. 2017

Novodmitrovka Fashion - 2017

Напередодні жіночого свята в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі пройшов весняний показ мод «Novodmitrovka Fashion -2017».
3 бер. 2017

Зростаємо патріотами

З 1 березня в молодшому корпусі Новодмитрівського НВК в рамках національно-патріотичного виховання почала свою роботу виставка дитячих малюнків під гаслом «Весна прийшла в мій рідний край». Учні представили близько 100 робіт.
3 бер. 2017

Разом до здорового майбутнього

1 березня до учнів Новодмитрівського НВК завітали працівники Донецького благодійного фонду «Оберіг» , які працюють з ВІЛ-інфікованими та залежними від наркотиків людьми та мобільна бригада соціально-психологічної допомоги благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я ».