27 груд. 2016

Новорічні ранки

27 грудня в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі відбулися новорічні ранки для учнів початкової школи. Веселі хороводи, ігри, розваги дуже потішили і дітей, і батьків, які теж були запрошені на свято.
22 груд. 2016

Святий Миколай до нас завітав

Святий Миколай завітав до Новодмитрівського начально-виховного комплексу з самого ранку.
22 груд. 2016

Нам 25 років!

Нещодавно Новодмитрівський навчально-виховний комплекс відзначив своє 25-річчя. Святковий настрій, святкове вбрання, багато гостей та подарунків.
14 груд. 2016

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

На виконання Указу Президента України від 10 листопада 2006 року № 945 14 грудня 2016 року відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
30 лист. 2016

Мартін Лютер і народження протестантизму

30 листопда 2016 року в Новодмитрівському НВК проведено тематичні уроки з курсу всесвітньої історії у 8 класі за темою "Мартін Лютер і народження протестантизму"
31 жовт. 2016

День визволення України від фашистських загарбників

Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером та Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.
23 вер. 2016

Конкурс фруктово-овочевих композицій «Щедра осінь»

Яскрава осінь закликає нас фантазувати та мріяти. Своїми барвами та дарами в цю пору хочеться творити, уявляти….
15 вер. 2016

БУДЬ АКТИВНИМ - ЖИВИ СПОРТИВНО!

Та ким поставлений рекорд, Кому б не сяяли медалі, Хто б не стояв на п’єдесталі, – Перемагаєш ти, о Спорт! П’єр де Кубертен
9 вер. 2016

Нам не треба війни, ми за спокій і мир на Землі

Життя торжествує в новім поколінні та болі минулі довіку нетлінні З граніту волає грізно і люто: Ніхто не забутий, ніщо не забуто. Вічний вогонь палає, дзвонить у далі століть Вічний вогонь закликає:- Щастя живих бережіть!
1 вер. 2016

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ви вгадали! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня.