Фестиваль танцю «DanceFest»

21 трав. 2015
21 травня в Новодмитрівському НВК пройшов традиційний фестиваль «DanceFest». В цьому році учні танцювали під поп-музику 90-х.

На початку педагог-огранізатор Гусар Т.О. ознайомила учнів з музичними напрямками та історією музики цього періоду. Почесним гостем та одним з членів журі був Новодмитрівський сільський голова Яковлев Микола Дмитрович.  Боротьба була серйозною, бо на переможців чекала грошова винагорода. Після веселих та запальний танців її  отримали 5-А та 9-А класи.

Також на урочистій лінійці було підведено підсумки змагань серед братств та відбулося нагородження учнів, які протягом навчального року були активними та приймали активну участь в житті школи. Завершилось свято традиційно – смачнючим козацькими кулішем.