24 лют. 2017

Зиму проводжали, весну зустрічали

24 лютого в школі пройшло свято Колодія. Колодій- сонячний бог, який щороку воскресає навесні. Це бог шлюбу, взаємопорозуміння та примирення.
22 лют. 2017

Міжнародний День рідної мови

Як парость виноградної лози, плекайте мову. Пильно й ненастанно. Політь бур'ян. Чистіша від сльози вона хай буде. Вірно і слухняно Нехай вона щоразу служить вам, хоч і живе своїм живим життям. М.Рильський
20 лют. 2017

День вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав… І з кров´ю перемішана сльоза…. А батько сина ще не відпускав..
17 лют. 2017

Різні речі, або знову про кохання

Цілий тиждень в Новодмитрівському НВК панувала атмосфера кохання та романтичних сюрпризів
17 лют. 2017

Приємні несподіванки

14 лютого до нашого навчального закладу завітали волонтери з Західної України, з міста Львів.
13 лют. 2017

Інтелектуальний потенціал Новодмитрівського НВК

10 лютого на робочій лінійці Новодмитрівського навчально-виховного комплексу відбулося урочисте вручення грамот призерам та переможцям ІІІ районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також грамот і посвідчень членів Малої академії наук.
30 січ. 2017

До 90-річчя Олекси Тихого

27 січня видатному громадському діячеві, правозахиснику, педагогу Олексі Івановичу Тихому, який народився в с.Їжівка Костянтинтинівського району Донецької області виповнилося 90 років з дня народження.
30 січ. 2017

Перемога українського духу

До вшанування подвигу героїв Крут 24 січня відбулася загальношкільна інформаційна хвилина «Перемога українського духу», на якій учні 11 класу розповіли про події 1918 року.
23 січ. 2017

«І обнялися береги одного, вічного народу!..»

Під таким гаслом в Новодмитрівському НВК пройшов тиждень, присвячений Дню Соборності України.
29 груд. 2016

Новорічний "Dance Fest"

Феєричним святом закінчили новодмитрівці преший семестр 2016-2017 навчального року. Традиційний танцювальний конкурс "Dance Fest" в цей раз був присвячений танцям народів світу та традиціям зустрічі Нового року в різних країнах.