РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ

4 вер. 2015
Традиційно, в ці вересневі дні ми відзначаємо річницю визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Це свято близьке серцю багатьох людей нашої землі, тому що наш народ з честю пройшов через величезні страждання, які ніс фашизм. Наш народ вистояв! Наш народ переміг!

Ми завжди будемо берегти пам'ять про всіх, хто відстояв країну в роки страшної війни. І тому,  в цей урочистий день,  учні Новодмитрівського НВК поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям та взяли участь у мітингу, присвяченому 72-й річниці визволення Донбасу в с. Молочарка.

До сільської громади та учнів з вітальною промовою та побажанням миру нашій країні звернувся голова Новодмитрівської сільської ради Микола Дмитрович Яковлев.