Конкурс Олімпійських листівок

8 вер. 2015
В рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня в Новодмитрівському НВК пройшов конкурс олімпійських листівок. Він пройшов захоплююче, з великим ентузіазмом дітей.

Цей захід в нашій школі проводився вперше з метою  виховання учнівської молоді на гуманістичних ідеалах олімпізму; формування у молоді мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізичною культурою та спортом; розширення світогляду та розвитку творчих здібностей молоді; використання можливостей спорту і фізичної культури для солідарності та співробітництва заради миру, зміцнення між людських стосунків.

Учасники представили роботи, в яких відображаються олімпійський дух або одна з олімпійських цінностей з обов’язковим використанням символіки олімпізму, а саме: самовдосконалення, чесна гра, радість у зусиллі, повага до інших, гармонія тіла, волі та розуму.