13 жовт. 2017

День захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці

Напередодні Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, життя Новодмитрівських козаків було дуже насиченим.
3 жовт. 2017

Міжнародний день людей похилого віку

З 2 по 6.10 в Новодмитрівському НВК пройшли наступні заходи:
30 вер. 2017

Неперможені та нескорені

Тиждень з 24 – ого по 30 жовтня в Новодмитрівському НВК пройшов під гаслом: «Підготовка до «Джури» - найважливіше!» та «Перемога понад усе!».
29 вер. 2017

ВІТАЄМО!!!

Шановні, працьовиті,невтомні, щиросердні, любі вчителі! Учнівський та батьківський колективи приєднуюиться до вітань! Зі святом Вас! Здоров'я, успіхів та наснаги!
25 вер. 2017

Моя щедра земля

Яскрава осінь закликає нас фантазувати та мріяти. Своїми барвами та дарами в цю пору хочеться творити, уявляти….
22 вер. 2017

Всесвітній День Миру

21 вересня новодмитрівці святкували День миру, в рамках якого було проведено:
16 вер. 2017

Всеукраїнська козацька рада

Значущою подією минулого тижня стала поїздка 16.09 на Велику Всеукраїнську Козацьку Раду під керівництвом гетьмана України – Пантелюка Миколи Миколайовича.
15 вер. 2017

Урочисте закриття Олімпійського тижня

В рамках патріотичного виховання в Новодмитрівському НВК 15.09 пройшло урочисте закриття Олімпійського тижня
8 вер. 2017

Визволення Донбасу від фашистських загарбників

В рамках національно-патріотичного виховання в Новодмитрівському НВК були проведені заходи, присвячені визволенню Донбасу від фашистських загарбників:
1 вер. 2017

День знань

Найсвітліша дорога в світі — Це дорога до знань, до школи. Пам’ятайте це, любі діти, Не забудьте цього ніколи.