23 серп. 2017

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ та ДЕНЬ ПРАПОРА

Напередодні ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ та ДНЯ ПРАПОРА України в Новодмитрівському НВК було проведено наступні заходи:
9 черв. 2017

Майстер-клас в кафе «Роут»

8 червня у вихованців Новодмитрівського табору з денним перебуванням «Козачата» був особливий день. Вони мали змогу відчути себе учасниками шоу «Майстер-шеф. Діти». Побувавши на майстер-класі у кафе «Роут», кожен маленький кухар зміг створити свій власний кулінарний шедевр.
8 черв. 2017

Бантик-челлендж

Сьоме червня в Новодмитрівському таборі з денним перебуванням «Козачата» був найяскравішим. Бо це був день бантиків, а точніше «Бантик-челлендж».
6 черв. 2017

ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ!

6 червня на відпочиваючих в Новодмитрівському таборі з денним перебуванням «Козачата» чекала цікава та пізнавальна екскурсія до Костянтинтинівської пожежної частини №41 МНС України.
5 черв. 2017

Перший тиждень у літньому мовному таборі

Надзвичайно цікаво та весело пройшов перший тиждень в літньому мовному таборі Новодмитрівського НВК
2 черв. 2017

В гостях у Кіндратівського Центру культури та дозвілля.

Новий день – нова подорож. Сьогодні вихованці Новодмитрівського табору з денним перебуванням «Козачата» вирушили до села Кіндратівка на лялькову виставу та ігрову програму «Здрастуй, літо-літечко».

День захисту дітей

Козачата та вихователі з великим задоволенням відгукнулись на запрошення Центральної міської дитячої бібліотеки прийняти участь у казковому квесті.
2 черв. 2017

Розважальна гра-квест «Веселий експрес»

У грі - квесті прийняли участь три загони. Діти перетворилися на пасажирів трьох веселих експресів, які рухалися по станціях, кожен за своїм маршрутним листом. Маршрутом були передбачені станції «Спортивна», «Танцювальна», «Природознавча», «Казкова» та «Музична».
2 черв. 2017

Екскурсія до міського парку культури та відпочинку

Щоб надати дітям змогу вдосталь порухатись та виплеснути зайву енергію було організовано екскурсійну поїздку до міського парку культури та відпочинку, де знаходиться спортивний майданчик сучасного типу з тренажерами для дітей та дорослих .
2 черв. 2017

Відкриття табору з денним перебуванням "Козачата"

Почався перший день в таборі «Козачата» знайомством з вихователями, обранням отаманів в кожному загоні, розучуванням девізів та пісень.