13 трав. 2016

День пам'яті жертв політичних реперсій

За ініціативи Костянтинівського районного відділу культури,молоді, спорту і туризму, за підтримки відділу освіти Костянтинівської РДА учні Новодмитрівського навчально-виховного комплексу 13.05.2016 року,
9 трав. 2016

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Традиційно, учні Новодмитрівського навчально-виховного комплексу 9 травня взяли участь у мітингу та святковому концерті у с. Молочарка.
29 квіт. 2016

Майстер-класи з писанкарства

На передодні свята світлого Хрестового Воскресіння в Новодмитрівському НВК пройшли майстер-класи з писанкарства під керівництвом вчителів з трудового навчання О. М. Бамбалова та О. В. Колеснік.
28 квіт. 2016

Олімпійське лелеченя – 2016

28 квітня 2016 року команда «Новодмитрівські джури» під керівництвом вчителя фізичного виховання Д. Ю. Гопція взяла участь в обласних спортивних змаганнях «Олімпійське лелеченя – 2016» з нагоди 100 днів до XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро. Змагання відбулись у місті Бахмут на стадіоні-манежі «Металург».
25 квіт. 2016

Подарунок від керівництва району

25 квітня 2016 року в Новодмирівський НВК на робочу щотижневу лінійку завітали Голова Костянтинівської райдержадміністрації В. О. Маринич та начальник відділу освіти Костянтинівської РДА Н. М. Виниченко з подарунками.
29 бер. 2016

Зустріч з працівниками поліції

29 березня 2016 року в Новодмитрівському НВК відбулася зустріч з капітаном поліції Дужак О.В.
22 лют. 2016

Козацьке братство

Згідно плану роботи з національно-патріотичного виховання старші джури Новодмитрівського НВК 19 лютого 2016 року відвідали Костянтинівську школу мистецтв, де відбувся звітний концерт духового відділу, присвячений річниці Революції Гідності.
15 лют. 2016

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності

Згідно з Указом Президента України від 09 листопада 2015 р. № 633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України від 12 листопада 2015 року № 02-01/4421 та з метою гідного відзначення річниці Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави в січні –лютому 2016 року в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі було проведено наступні заходи:
12 лют. 2016

Навчання і Європі- міф чи реальність?

12 лютого в Новодмитрівському навчально-виховному комплексі пройшло засідання дискусійного клубу «Навчання і Європі - міф чи реальність?» в межах районного патріотичного проекту «Майбутнє України в наших руках», підпроект «Дитячі мрії про ЕUROLEND».
22 січ. 2016

Вони вмерли, щоб ми жили!!!

Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті. Так здекларував IV універсал Центральної Ради, проголошений 22 січня 1918 року. У ньому зазначалося: «…віднині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною Державою Українського Народу».