«Українець - вільна людина з гідністю в серці

21 лист. 2023
Уроки історії, присвячені подіям на Майдані Незалежності в Києві у 2004 та 2013 роках, пройшли у 6-8 класах

Ць​ого листопада виповнюється 10 років від початку Революції Гідності.

Події на Майдані стали переломними для новітньої історії України: тоді українці на весь світ заявили про свою готовність захищати європейські цінності, свободи та принципи демократії.

Напші діти повинні мати цілісне уявлення про ті події, адже нині Україна продовжує боротися за свою незалежність та свободу.

Тому, до Дня Революції Гідності та Свободи учитель історії Тетяна  Олександрівна Гусар  підготувала цікаву добірку історичниї фактів та подій.

Урок розпочався із з дискусії з юними школярами про їхні думки щодо Революції Гідності, у такий спосіб викликаючи інтерес учнів до тематики.

Під час уроку не обійшлося без хвилини мовчання на честь героїв, що поклали на вівтар Свободи своє життя.

Завершився урок  піднесеним настроєм, діти заспівали  одну з пісень Майдану.