Інформаційна кампанія з профілактики тютюнопаління серед учнів 9-11 класів

13 груд. 2023
Сьогодні відбуласть чергова зустріч здобувачів освіти із Ярешко Володимиром Петровичем, лікарем з гігієни харчування Костянтинівської філії ДУ «Донецького обласного центру контролю та профілактики хвороб» МОЗ України.

Тема зустрічі "АНТИТЮТЮНОВІ ЗАХОДИ"
Підліткам було надано корисну інформацію, яка стосується заборони куріння, вживання, користування тютюнових виробів, кальянів, Е-сигарет, тощо у визначених законом місцях. Дізналися про надання корисних послуг для тих, хто прийняв рішення кинути курити.
Учні дізналися, про ресурси, через які можна подати скаргу на суб’єкт господарювання, що вчиняє правопорушення або про продаж заборонених законом тютюнивх виробів.
Традиційно, підлітки задали хвилюючі їх питання та отримали відповіді кваліфікованого спеціаліста.