Інтелектуальний потенціал Новодмитрівського ліцею

27 груд. 2023
Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей.

Участь у предметних олімпіадах та конкурсах - яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.
В Костянтинівській ТГ нещодавно завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, у якому взяли участь учні нашої школи, 12 із яких стали призерами.
То хто ж вони – гордість Новодмитрівського ліцею?
Знайомтесь:
Надія Симонова, 6 клас І місце, математика
Єлизавета Васютинська, 7 клас І місце, математика
Паршин Олександр, 8а клас І місце, математика
Андрейчук Ілля, 8а клас VІІ місце, англійська мова
Гусар Марія, 8б клас ІІ місце, географія
Бова Орина, 9 клас ІV місце, англійська мова
Самойленко Марія, 9 клас ІІІ місце, біологія
Карітіна Єва, 10 клас V місце, математика;
Пишний Олександр,10 клас ІІІ місце, математика;
ІV місце, географія;
ІV місце, біологія
Ткачова Ярослава,10 клас ІІ місце, англійська мова
Мінченко Євген,10 клас ІІІ місце, історія
Пазюра Поліна, 11 клас ІІ місце, історія;
ІІІ місце, англійська мова;
ІІІ місце, українська мова
Крім предметних олімпіад, названі учні, яких ми із гордістю називаємо «інтелектуальним потенціалом нашого ліцею», є постійними учасниками та призерами багатьох мистецьких і творчих конкурсів.
Людина без знань, як птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. У цьому переконані наші «зірки», якими ми безмежно пишаємось.
Творчої наснаги вам, та подальших успіхів! Не зупиняйтеся на досягнутому та впевнено крокуйте вперед!