Річниця Чорнобильської катастрофи

26 квіт. 2019
33 роки тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в навчальному закладі проведено ряд заходів: зустрічі учнів з учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Михайленко С.В.;  перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, майстер-класи для учнів по виготовленню з паперу журавликів  у пам’ять про жертви Чорнобильської аварії тощо.

З 22 по 26 квітня  у навчальному закладі педагогами було проведено тематичні години спілкування за темами «Збережемо пам’ять про подвиг», «Чорнобиль – довгий слід трагедії»  Інвормаційні хвилини  «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія», уроки мужності «Золотонісці – ліквідатори аварії на ЧАЕС»; виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей».

25 квітня бібліотекар Шуліпа О.О. у  шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену 33-ох річчю Чорнобильської катастрофи.

26 квітня педагог-організатор Гусар Т.О. провела з учнями 8-10 класів годину роздумів «Найбільша екологічна катастрофа сучасності», переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Як це було».

ЗВР Толоконнікова Ж.В. організувала зустріч із ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС « Біль і крик душі під знаком Чорнобиль». На зустріч із дітьми був запрошений  ліквідатор Михайленко Сергій  Васильович.

Учні 10-11 класів взяли участь у мітингу до Дня Чорнобильської трагедії у м.Костянтинівка та поклали квіти до меморіалу.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.