12 бер. 2024
9 березня 2024 року виповнилося 210 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Він був не лише видатним поетом та художником, а й справжнім патріотом, який оспівував рідну землю. Сьогодні залишається взірцем для сучасної молоді.

Громадське об’єднання « Інноваційні обрії України» проводило VI Всеукраїнський конкурс есе серед учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Була надіслана не одна сотня конкурсних робіт.
Ми ПИШАЄМОСЯ ученицею 11 класу Пазюрою Поліною, яка здобула Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді.
Велика подяка наставниці Поліни - учителю української мови та літератури Степановій Н.Г., яка підготувала переможицю.
Побажаємо нових досягнень, творчого злету та подальших перемог.