День пам'яті Героїв Крут

29 січ. 2024
Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть. Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед! Богдан-Ігор Антонич

В День пам'яті Героїв Крут в Новодмитрівському ліцеї з метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого відбулись тематичні години спілкування «На Аскольдовій могилі український цвіт».
У здобувачів освіти 10-11 класів пройшла історична відеогодина «Герої Крут – для нащадків взірець»
Також учням 5-11 класів був запропонований до перегляду фільм «Крути 1918».
Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні, а також спонукає до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.