«Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі»

26 квіт. 2023
День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії 26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Розпочався цей день у нашому закладі із загальношкільної ранкової зустрічі «Чорнобиль в серці України,  а тінь його  по всій Землі»».

З учнями початкової ланки  було проведено бесіди "Атом може бути різний".

Для учнів 5-8 класів був  підготовлений часопис "Аварія на Чорнобильській АЕС – жахлива екологічна катастрофа світу».

Страшокласники взяли участь у годині спілкування «Аварія на Чорнобильській АЕС – техногенна катастрофа очима науковців та документальними свідченнями».

Також педагоги та учні середньої ланки мали можливість переглянути відеофільм "Чорнобиль. Як це було".

Ми низько схиляємо голови перед учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, і з особливим почуттям їх вшановуємо.

Велика вам подяка і низький доземний уклін.

Нехай будуть вдячні та уважні люди до вас щодня…щохвилини…завжди..