Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

20 квіт. 2023
Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» організовує щорічний всеукраїнський проєкт «Мішечок».

Завдання проєкту: заохотити школярів та молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок.
В рамках проєкту буде проведений конкурс. У конкурсі можна брати участь колективно та індивідуально.
Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/m7rshgNk7Nfx1VvVA до 12 травня 2023 року включно.
Термін проведення проєкту: 03.04.2023 по 12.05.2023.
До участі у проєкті запрошуються учнівська молодь, заклади загальної середньої освіти та позашкільні навчальні заклади. Проєкт проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців закладів позашкільної освіти, педагогів в тому числі які внутрішньо переміщені або тимчасово проживають за кордоном.
ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ?
З 3 квітня по 12 травня 2023 року шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини. Зробіть фото/відео вашого виробу, опублікуйте у соціальних мережах та відмічайте організаторів.
У межах проєкту відбудеться конкурс серед шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями.
ГОЛОВНИЙ ПОДАРУНОК ОТРИМАЄ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД, УЧНІ ЯКОГО ПОШИЮТЬ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ МІШЕЧКІВ – ПРИНТЕР ДЛЯ СУБЛІМАЦІЙНОГО ДРУКУ.
Результати проєкту опублікують на сайті www.schoolrecyclingworld.org 19 травня 2023 року
Важливо! Обов’язковою умовою участі є публікація фотографій своїх мішечків у фейсбук або інстаграм з хештегами та відміткою організаторів.
Інстаграм: instagram.com/schoolrecyclingworld.
ТАКІ РОБОТИ БУДУТЬ АВТОМАТИЧНО БРАТИ УЧАСТЬ В ІНДИВІДУАЛЬНИХ РОЗІГРАШАХ ПОДАРУНКІ