Вшанування пам’яті Героїв небесної сотні

21 лют. 2020
В Новодмитрівському навчально-виховному комплексі пройшли заходи до вшанування пам’яті Небесної сотні.

Все летить шкереберть,

вкотре «воля чи смерть» —

терезів безупинне гойдання.

Захлинається кат в океані проклять,

що на нього летять із Майдану.

В бібліотеці протягом тижня працює книжково-журнальна та фотовиставка до Дня Героїв Небесної Сотні.

17 та 18 лютого учнівська Рада кошу працювала над створенням експозиції «Незламний дух. Безсмертний подвиг»

19 та 20 лютого новодмитрівці на чолі з педагогом – організатором Т.О.Гусар дивились документальні фільми «Зима, що нас змінила», Революція Гідності», «Сильніше, ніж зброя» присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності.

19 лютого в школі пройшов інформаційний флеш - моб «Героями не народжуються» на якому представники Ради Новодмитрівського кошу на чолі з отаманом О.Шеховим розказали про необхідність шанувати пам’ять героїв Небесної сотні, любити Батьківщину, виховувати в собі патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

20 лютого відбулися  уроки демократиії  «Небесна Сотня воїнів Майдану», а розпочався день з Гімну України та хвилини мовчання.