Урок "Я маю право!"

6 вер. 2019
Відповідно до листа Головного територіального управління юстиції у Донецькій області від 28.08.2019 № 06.2-03/1423 щодо проведення в закладах загальної середньої освіти уроку «Я маю право!», у межах правопросвітницького проєкту «Я маю право!», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проєкту «Я маю право!» у 2017-2019 роках»,

для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, Міністерством юстиції України розроблено урок «Я маю право!» для дітей віком від 8 до 12 років.

Мета уроку: у цікавій інтерактивній формі розповісти учням про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення.

У дитини, як у будь-якого громадянина України, існують свої права, але дорослі  далеко не завжди їх дотримуються.

Малюкам захистити свої права найважче, адже вони мало знають про існуючі закони і про те, які вони мають права, тож 3-5 вересня, про свої права дізнавались учні 3-іх – 6-их  класів Новодмитрівського НВК.

Тематичні заходи для них провели класні керівники та класоводи, допомагали в організації та проведенні  члени Ради кошу.