Всеукраїнський тиждень права

8 груд. 2017
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01.07.2016р. №537 «Про затвердження програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки»

та розпорядження голови райдержадміністрації від 06.07.2016р. №201 «Про програму правової освіти населення району на 2016-2020 роки», наказу відділу освіти Костянтинівської районної державної адміністрації  в Новодмитрівському НВК з 04.12.2017по 08.12.2017 року пройшов Всеукраїнськогоий тиждень права, в ході якого було проведено наступні заходи:

3 грудня 2017 року учні Новодмитрівського НВК взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

04.12.2017 відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права.

з 04.12 по 08.12 працювала книжкова вставка в  шкільній бібліотеці з питань прав людини та дитини, їх дотримання.

5 грудня на загальношкільній інформаційній годині було організовано перегляд відеоролику, створенного учнями Новодмитрівського НВК «Дитина – це не власність».

Протягом тижня для учнів початкової ланки працював шкільний лекторій «Забезпечення прав на освіту», який підготували та провели класоводи 1-4 класів.

А у старшокласників пройшли виховні години  «Права людини в Конституції України».

Було заплановано зустріч з старшим інспектором превентивної діяльності Костянтинівського відділення  поліції А.О.Готвою, але, нажаль, ми змушені її відкласти через  незалежні від нас обставини.

Завершився тиждень 8 грудня  Всеукраїнським уроком «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, який підготувала вчитель правознавства Н.М.Борисевич та класні керівники.