День збройних сил України

6 груд. 2017
6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Із самого ранку учнівський актив у складі старших школярів провели інформхвилину про відкриття тижня військово-патріотичного виховання «Ми нащадки славного роду» та про історію свята. Старшокласники  розповіли учням про історію створення  Збройних Сил України.

Рада кошу організовала історичні перерви: мультимедійні презентації «Становлення та розвиток українського війська».

Класні керівники та класоводи  провели Патріотичний диліжанс  «Збройні сили України».

На уроках ОТМ  було організовано випуск  вітальних плакатів-листівок до Дня ЗС України, які представники учнівського самоврядування вручили воїнам збройних сил України під час екскурсії до військової частини в с.Їжівка.

На уроках мужності «Слава героям» у рамках предмета «Захист Вітчизни було проведено змагання з військово-прикладних видів спорту: «Ми - майбутні захисники України»,       стрільба з пневматичної гвинтівки та надання невідкладної допомоги пораненому.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.