Україна - територія Гідності і Свободи

22 лист. 2017
"Втратити свободу може лише той, хто не вмів її захищати." Вольтер

21 листопада в Україні указом президента оголошено Днем Гідності та Свободи! Новодмитрівські козаки та козачки долучились до відзначення події, яка залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
Саме в цей день отаман Новодмитрівських козаків та джур Добудько Андрій з членами Ради кошу урочисто подарували рідній школі в особі директора Ібрагімова Р.Н. годинник з національною символікою. Тепер почався «новий» відлік часу в НВК. Годинник вирішено було розмістити в холі першого поверху.
По всій будівлі школи під час перерв лунали патріотичні пісні. На першому та другому поверхах члени ради кошу створили тематичні виставки лейтмотивом яких стало гасло «Ми українці - сильні та нескорені!».
На другому та третьому уроках по класах пройшли наступні заходи: 1-4 класи «За мир в Україні, за гідність кожної людини», 5-9 класи «Україна – країна нескорених», 10-11 класи «Революція гідності, охрещена кров’ю».
В шкільній бібліотеці протягом всього тижня працює виставка «Україна –це територія гідності та свободи».
На завершення тижня в Новодмитрівському НВК планується ярмарок страв національної кухні «З любов’ю до України». Запрошуємо гостей на ярмарок!
В такий день на згадку приходять слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.
Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!
З повагою, новодмитрівські джури.

Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой. Фото Жанны Толоконниковой.